czwartek, 15 września 2011

"Wielka szansa"

Autor: Helen Santori
Tytuł: Wielka szansa
Tytuł oryginału: My funny guy
Liczba stron: 126
Czas czytania: 1 godz


Moja opinia: Książka jak wszystkie z tej serii ma coś w sobie.Ta opowieść jest napisana młodzieżowym językiem,dlatego szybka i przyjemnie się ją czyta.Ot lektura na jeden wieczór lub na nudę albo jedno i drugie.

Głównymi wątkami są tutaj początek kariery Maca i jego związek z Conie.Moim zdanie wiele par powinno brać przykład z tych dwóch.swoją postawą.Kryzys związku oraz ciągłe kłótnie i nie interesowanie się Maca Conii nie jest powodem do rozstania, a nawet bardziej ich do siebie to zbliżyło. Dążenie do spełnienie przez Maca marzeń i bezinteresowna pomoc Conii jemu też jest godna oklasków.

Opis książki: Conie i Mac od dłuższego czasu są parą,a znają się od dziecka.Ona chce w przyszłości pisać kryminały; on marzy o karierze komika.Mac tak dowcipny,że wszyscy wierzą w jego sukces.A jednak jego występ na szkolnym wieczorze młodych talentów jest kompletną klapą.
Lojalna wobec swojego chłopaka Connie postanawia mu za wszelką cenę pomóc.Kosztem rodziny,przyjaciół,szkoły każdą chwilę poświęca na pisanie zabawnych tekstów dla Maca.
Czy Mac,kiedy odniesie sukces,potrafi to docenić?
Jeśli odniesie ...

3 komentarze:

 1. nie przepadam za książkami z tej serii,,, ale może zrobię wyjątek i przeczytam...
  ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio postanowiłam sobie przypomnieć jedną z książek z tej serii. Jednak trochę się rozczarowałam, dlatego raczej skupię się na pozycjach, które mnie interesują, a te zostawię...

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakoś nie przepadam za tą serią i nie sądzę aby się to prędko zmieniło.

  OdpowiedzUsuń

Każda opinia jest dla mnie bardzo ważna, więc Czytelniku zostaw po sobie ślad.:)