wtorek, 3 lipca 2012

"Duchy pośród nas"

Autor: James Van Praagh
Tytuł: Duchy pośród nas.
Tytuł oryginalny: Spirits among us.
Liczba stron: 242
Czas czytania: 2 dni


 Moja opinia:Kim są duchy? Jakie mamy o nich wyobrażenie?
       Pewnie takie ja w horrorach. Straszne, upiorne demony, które są po to , aby uprzykrzyć nam życie. Pan Van Praagh napisał tą książkę, aby obalić mity, które pojawiły się wspołeczeństwie .
      Ludzie bardzo sceptycznie  i wrogo podchodzą do tematu istot poza ziemskich. Czego nie rozumiem, a wręcz nie lubię. Bo przecież nie można wypowiadać się na temat o którym nie wie się nic. Warto otwierać się na nową tematykę. Pan James obala wszystkie mity. Wyjaśnia nam terminy takie ja medium, co to tabliczka Oquija albo jak ważną rolę odgrywa dla nas miłość. Role i to zręcznie i na temat.
      Czytelnik wie, że osoba pisząca posiada wiedzę na temat duchów. Wykonuję to z niezwykłym humorem. W książce zawarte są, również przykłady klientów autora o raz uczestników sesji pery mistycznych. Polecam książkę wszystkim osobą, które interesują się istotami poza ziemskich oraz zjawiskami nie z tego świta.


                         
                            Za książkę i zaufanie serdecznie dziękuje wydawnictwu:
                 

9 komentarzy:

 1. Zgadzam się z Twoją opinią na temat duchów. ;) Zachęciłaś mnie do przeczytania tej książki.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka wydaje się być ciekawa C:

  OdpowiedzUsuń
 3. Wolę nie czytać takich książek, bo skutki nie są za ciekawe. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwykle unikam książek o tematyce ezoterycznej, ale duchy od zawsze mnie intrygowały i wierzę w nie. Chętnie przeczytam tę pozycję i zapoznam się ze stanowiskiem autora w tej kwestii. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. pic na wodę..nie powinno być czegoś takiego jak medium. Nie otwiera się furtki która powinna być zamknięta.

  OdpowiedzUsuń
 6. Książkę, czemu nie, mogłabym przeczytać. Ale mimo wszystko, choć lubię magię i zjawiska paranormalne, to jednak w nie nie wierzę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam przyjemność oznajmić, że organizuję mój pierwszy blogowy konkurs! Zapraszam Cię do zabawy. Można wygrać ebook, który naprawdę mi się spodobał. Szczegóły u mnie na blogu. Pozdrawiam :)

  http://ksiazki-legera.blogspot.com/2012/07/konkurs.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja sądzę, że jednak można wypowiadać się na temat duchów. Właściwie nikt na ten temat nic nie wie. Racjonalista powie, że medium ma urojenia. Przyjmując, że to prawda, to dosłownie nikt nie wie na 100% czy duchy istnieją czy też nie. Czy to oznacza, że nie mamy prawa wypowiadać się na ten temat i mieć swojej opinii? Każdy, podkreślam każdy ma prawo do własnej opinii, nawet jeśli jest ona sceptyczna lub negatywna - czyli różna od Twojej.

  OdpowiedzUsuń
 9. Już od dawna interesuję się takimi sprawami i jestem pewna, że z książką prędzej czy później również się zapoznam. ;)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Każda opinia jest dla mnie bardzo ważna, więc Czytelniku zostaw po sobie ślad.:)