piątek, 28 czerwca 2013

Wakacje!:)

Uśmiech nie schodzi mi z twarzy, bo mamy WAKACJE wakacje. Już po dziesięciu miesiącach nauki mamy urlop. :P Zasłużyliśmy na to. To na pewno za wszystko pisanie sprawdzianów, kartkówek, chodzenie tam, staranie się. Nauczyciele też zasłużyli za sprawdzanie naszych wypocin, "użeranie się" z nami itp. :) Życzę Wam udanych cieplutkich, słonecznych i jakich tam chcecie wakacji. Aby przez te dwa miesiące robiliście co chcecie. :P  Macie jakieś plany? A może na "spontana", co? Już lista książek i książeczek zrobiona? Macie jakieś szczególne pozycję, które musicie koniecznie przeczytać w te wakacje? Chwalcie się. :) 

Ja wyjeżdżam od jutra do siódmego lipca na wczasy pod domek z rodziną. Dlatego nie będę się udzielała w blog sferze. Może uda mi się dodać jakiś post, aby później ustawił  się automatycznie. :) Choć nie obiecuje, bo muszę się jeszcze spakować i ogarnąć (mówiąc kolokwialnie) oraz doczytać "Eragona" do końca. 
Udanych wakacji


Martyna

Zostawiam Was z piosenką, którą przez cały dzień nucę pod nosem.:)
12 komentarzy:

 1. Miłych wakacji! Nie zgub się w tych domkach, bo kto będzie prowadził bloga, co?;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i wzajemnie!:) Jestem i nie zgubiłam się. Wróciłam cała, aby prowadzić bloga. Nadrabiam pisanie recenzji i czytanie oczywiście.

   Usuń
 2. A mnie nigdy nie chciał się ukazać post ustawiony automatycznie, złośliwy.
  Ja wyjeżdżam do Warszawy na parę dni, pora zobaczyć stolicę kraju ;) A na książki od niedawna mam coraz większą chęć, więc nadrabiam głównie zaległości z tych co posiadam, bibliotekę zwiedzam. Chęci wypaliła matura, ale już wracają :)

  I choć już pojechałaś to i tak życzę miłego wypoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj matura boje się na samą myśl, a jeszcze trochę czasu do mojej jest, bo dwa lata. W stolicy naszego kraju byłam raz i pamiętam, że przeraził mnie tamtejszy zgiełk. Życzę Ci udanego wyjazdu. Również zwiedzam bibliotekę i szperam pośród tych w domku.
   Nie ustawiły się posty automatyczne? Ja nigdy nie próbowałam, więc może lepiej nie będę wcale próbować. :)

   Usuń
 3. Wakacje...
  Też bym chciała mieć 2 miesiące wolnego, jak kiedyś. Dzieciństwo i młodość są super! Super udanych i dobrych wakacji Ci życzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję. Jak pomyślę, że za kilka lat będę musiała iść do pracy bez tyle wolnego co teraz to już mi się nie chce. :)

   Usuń
 4. Wakacje od studiów i można czytać i czytać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak w wakacje to można czytać do woli, dniami i nocami, bez końca.

   Usuń
 5. Tobie wakacje na pewno się przydadzą, żeby odpocząć. Od swojej klasy i w ogóle. :P
  Ty dobrze wiesz, co będę robić podczas wakacji, więc rozpisywać się nie będę. Nie mogę doczekać się tej naszej wspólnej pizzy! Buziaki, Ola :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta pizza musi się udać nie ma innej opcji. Wiem gdzie jesteś, trol. Każdemu wakacje się przydadzą.

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Bardzo się udał. Udanych wakacji. :)

   Usuń

Każda opinia jest dla mnie bardzo ważna, więc Czytelniku zostaw po sobie ślad.:)