poniedziałek, 8 lipca 2013

Podsumowanie czerwca. :P

Tak króciutko i szybciutko. :) 

Czerwiec był miesiącem w którym pomimo poprawiania ocen i tym podobnych obowiążków szkolnych. Trochę sobie poczytałam, tzn.:

1. Chłopak z sąsiedztwa Meg Cabot str. 332
2. Magda.doc Marta Fox str. 191
3. Wystarczy Wisława Szymborska str.54
4. Beza szuka domu  Agnieszka Stelmaszyk str. 156
5. Wiersze dla dzieci Julian Tuwim  str. 96
6. Wiersze o ważnych sprawach Piotr Król str. 44
7. Encyklika 'Ecclesia de Eucharistia' O Eucharystii w życiu Kościoła Jan Paweł II str. 89

W poprzednim miesiącu maiłam ochotę na utwory pisane wierszem. :) Trochę sobie powspominałam, a co za tym idzie wróciłam do wierszyków swojego dzieciństwa - Tuwima i mało znanego Piotra Króla. :P Dwóch panów lubię i szanuję oraz miło wspominam czasami do nich wracając.  Opinie wszystkich przeczytanych książek przez czerwiec dodam w lipcu albo w sierpniu. Część z nich cierpliwie czeka na publikacje. Odpuszczę sobie pisanie opinii o siódmej książce. Tylko na portalu Lubimy czytać napisałam krótką notatkę może kiedyś dodam ją na bloga, gdy nie będę miała co opublikować.  Nie zrozumcie mnie źle nie wiem, co napisać o tej książce, aby ta notka była przyzwoicie długa. Przy takiej pozycji nie można oceniać wiele czynników, które ocenia się przy innych książkach. Tutaj ważne są poglądy waga spraw przytaczanych przez Jana Pawła II, a nie język czy ilość stron.   Jeszcze nad tym pomyślę obiecuję!:)

W ostatnim miesiącu odwiedziliście mnie 892 razy.Skomentowaliście 33 razy.  Najpopularniejszy post to "Randki z piekła". Liczba obserwatorów wynosi 61 osób.  Za takie liczby bardzo dziękuję bez Was, by mi się udało. :* W zeszłym miesiącu opublikowałam tylko cztery posty, oj słabiutko. :(  

Od tego miesiąca postanowiłam również podawać i sumować liczbę przeczytanych stron. Jestem niezmiernie ciekawa ile uda mi się przeczytać do końca roku. W tym miesiącu wychodzi liczba  mała nie mała taka sobie, czyli 962  stron. 

Pozdrawiam

        Martyna

2 komentarze:

  1. To wcale nie tak mało, jak mogłoby się wydawać. :) Miłego wakacyjnego czytania!:)

    OdpowiedzUsuń

Każda opinia jest dla mnie bardzo ważna, więc Czytelniku zostaw po sobie ślad.:)