piątek, 26 sierpnia 2011

"Zdradzona"

Autorki: P.C. Cast + Kristin Cast
Tytuł:  Zdradzona
Tytuł oryginalny: Betrayed
Liczba stron: 347
Czas czytania: 3 dniMoja opinia:   Jest to druga część serii "Dom nocy".
 
           Na samym początku uwagę przykuwa okładka.Graficy i projektanci stają na wysokości zadania.Tatuaż i włosy przykuwają ogromną uwagę.
     
       Druga część wcale nie jest gorsza od poprzedniej ani lepsza - jest tak samo fantastyczna,zabawna,również momentami straszna i trzymająca w napięciu.Napisana przyjemnym,młodzieżowym językiem.
     Zoey uważa że znalazła swoje miejsce na ziemi.Ma przyjaciół,którzy jej ufają i stają za  nią murem,chłopaków - dwóch- Heatha i Erika.Jeszcze Neferet jej mentorka z nią sprawa nie jest taka.Wszyscy uważają ją za nieskończone dobro,Zo również.W środowisku ludzi ginie kilkoro chłopaków.Zoey musi się zmierzyć z zabójcami oraz dać radę zdradzie.Opis książki: Zoey Redbird, adeptka w szkole wampirów, czuje, że wreszcie odnalazła swoje miejsce na ziemi. Została przewodniczącą Cór Ciemności i co ważniejsze, ma chłopaka... a nawet dwóch.

      Tymczasem w środowisku zwykłych śmiertelników dochodzi do tragedii − ginie kilkoro nastolatków, a wszystkie tropy wiodą do Domu Nocy.  Kiedy ludziom z jej dawnego otoczenia grozi niebezpieczeństwo, Zoey zaczyna sobie uświadamiać, że niezwykła moc, jaką została obdarzona, obraca się przeciwko jej najbliższym. Dziewczyna musi znaleźć w sobie dość odwagi, by stawić czoło najgorszemu – zdradzie.

 
 Na koniec fotka autorek serii Dom nocy:

1 komentarz:

  1. Zabieram się do tej serii, potem pod natłokiem innych książek, rezygnuje i cały czas jeszcze nie przeczytałam pierwszego tomu;p Ale po Twojej recenzji postaram się to zmienić:)

    OdpowiedzUsuń

Każda opinia jest dla mnie bardzo ważna, więc Czytelniku zostaw po sobie ślad.:)