sobota, 7 stycznia 2012

"Osaczona"

Autorki: P.C. Cast + Kristin Cast
Tytuł: Osaczona
Tytuł oryginalny: Hunted
Liczba stron: 400
Czas czytania: 3 dni


Moja opinia: Kolejna część z serii "Dom nocy".
Książka dosyć dobra i zabawna.Nie powiem,że autorki stanęły przy tej pozycji na wysokości zadania,ale zostały na swoim wysokim poziomie.
Wszystkie części są świetne i ta również,akcja jest wartka.Autorki zaskakują tutaj pomysłami.Nie sposób zgadnąć co się wydarzy.
Zoey główna bohaterka musi poradzić sobie z Neferet,która traci grunt pod nogami,ponieważ czerwoni adepci nie są już jej tajemnicą.
Najbardziej denerwujące jest to,że pomimo tylu problemów jakie ma główna bohaterka.Robi sobie jeszcze większe nie potrafi wybrać między chłopakami- obecnym Erikiem a Starkiem,który po śmierci przeszedł na ciemną stronę,jednak Zoey nie potrafi o nim zapomnieć i ze wszystkich sił próbuje mu pokazać jego człowieczeństwo.
Książkę gorąco polecam.
Opis książki:Przyjaciele Zoey znów są przy niej a Stevie Rae i czerwoni adepci przestali być tajemnicą Neferet. Zagrożenie pojawia się ze strony potężnego Kalony. Klucz do powstrzymania jego rozprzestrzeniającej się władzy leży w przeszłości - co jednak jeśli odkrywając ją Zoey dotrze do tajemnic których wolałaby nie znać Zoey czuje że nie może w pełni ufać czerwonym adeptom. Musi także dokonać wyboru między byłym chłopakiem Erikiem a Starkiem - łucznikiem który zmarł w jej ramionach pamiętnej nocy by odrodzić się jako sługa Neferet. Dziewczyna postanawia za wszelką cenę go uwolnić. Ukryte w nim zło jest przerażające.

6 komentarzy:

 1. Jak dla mnie książka najsłabsza ze wszystkich. :C
  "Kuszona" moim zdaniem jest najlepsza ze wszystkich. C:

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przepadam za takimi książkami, więc raczej nie przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakoś nie jestem przekonana dotej serii.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja podobnie jak Ania. W ogóle nie ciągnie mnie do tej serii.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeczytałam i uważam, że autorki się kompletnie nie popisały. Według mnie z każdą częścią ta seria robi się coraz gorsza.. Ale bardzo dobra recenzja :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie czytam "Osaczoną". Najlepsza do tej pory była "Nieposkromiona", zobaczymy, jak będzie dalej ;)

  OdpowiedzUsuń

Każda opinia jest dla mnie bardzo ważna, więc Czytelniku zostaw po sobie ślad.:)